مرجع رسمي مقالات عطر مرجع رسمي مقالات عطر .

مرجع رسمي مقالات عطر

گزينش عطري با بو مطلوب

بهترين عطر زنانه
گزينش عطري با بو مطلوب براي روزهاي گرم فصل‌تابستان پيش رو از آن جور مواقعي ميباشد كه در عين آسوده بودن بسيار حساس ميباشد و نياز به تجربه فراوان داراست. درين نوشتار به شما مي گوييم چه‌گونه يك بو مطلوب براي فصل تابستان تعيين فرمائيد و درپي ۵ مثال از خوشبو‌ترين و پرفروش‌ترين عطرهاي زنانه تابستاني با بو خنك و ماندگاري زياد و پخش بوي بالا را به شما معرفي ميكنيم.
 


 
 
 چطور يك رايحه تابستاني خنك و خوشبو تعيين كنيم 


 
بو مردانه و زنانه فرقي ندارد، در وهله ابتدا يادتان باشد رنگ شيشه و بو به طور اتفاقي گزينش و پباده سازي نميشود. طبق گفته كارشناسان حوزه بو، در اكثر زمان ها موردها عطرهايي با زرد، سبز، صورتي و آبي رنگ عطرهايي با بو‌هاي خنك، خنده رو و جديد، مطلوب تابستان ميباشند. در واقعيت ترفند تعيين رايحه مطلوب فصل تابستان تعيين عطرهايي با بوي خنك و سرد ميباشد. عطرهايي با عطر نعناع هندي، چوب درخت سدر، شكوفه ليمو، پرتقال و ماندارين، چوب تر و نارنج، خيار دريا و اقيانوس و مجموعاَ عطرهاي موسوم به گلي- ميوه‌اي  شايسته ترين تعيين‌ها براي عطرهاي تابستاني محسوب ميشوند. يادتان باشد تعيين عطرهايي با بو شيرين، سنگين و بيش تر از حد غليظ براي فصل‌تابستان سبب آزار و سردرد دور و بري ها به خصوص در اطراف‌هاي سربسته مثل دفتر و آژانس و اتوبوس و مترو ميگردد. پس در گزينش يك بو مطلوب براي فصل تابستان مقداري توجه فرماييد.
 
خوشبو‌ترين و پرفروش‌ترين عطرهاي زنانه تابستاني 

اردمي
 
Miss Dior Cherie؛ براي دختران شيك، تيزهوش و دلداده پاپ‌كورن 


 
هنگامي كلام از عطرهاي خوشبو و پرطرفدار زنانه به بين مي آيد صد رد صد عطرهاي شيك و پرطرفدار مارك معروف «ديور» در ستون پنج تعيين در آغاز قرار مي گيرند. بو زنانه تابستاني Miss Dior Cherie با بو ميوه‌اي- مديترانه‌‌اي، انتخابي خنك و خوشبو براي شب‌هاي كوتاه و روزهاي بلند فصل تابستان كه به عبارتي‌طور كه از نامش پيداست مثل يك گيلاس شيرين و جالب ميباشد. بو ميوه‌اي و دلفريب اين رايحه داراي شهرت و پرطرفدار Riley Keough نوه وسيع Elvis Presley فيس تبليغاتي اين دختر شيرين مارك لاكچري «كريستين ديور» ميباشد. در معرفي اين رايحه زنانه تابستاني آمده ميباشد: عطري مطلوب دختران سرزنده و بشاش، رند و جالب و احساسي كه پاپ‌كورن هم دوست دارا هستند. آري تعجب نكنيد، دختراني كه پاپ‌كورن دوست دارا‌هستند. اما دليلش را بعدا متوجه خواهيد شد. بو با بو ملايم پرتقال ماندارين، آناناس، گيلاس و توت‌خارجي مقدمه مي شود. پيرو بوي خوش گل‌‌هاي ياس، رز، بنفشه و بوي مدهوش كننده كارامل و ولي پاپ‌كورن مشام‌تان را مهرورزي مي كند. عطر اصلي و آخرين رايحه هم بوي جالب مشك، نعناع‌هندي و عنبر ميباشد.
 
بدون شك بخوانيد  8 مد پرطرفدار براي فصل بهار و فصل تابستان 2019؛يك تيپ شيك و مد روز 
Rio Glow Jennifer Lopez؛ يك رايحه زنانه بشاش و سرخوش 


 
فصل تابستان سال ۲۰۱۴ و هم زمان با ابتدا مسابقات استكان جهاني فوتبال در برزيل بود كه «جنيفر لوپز» از اين بو خوشبو زنانه تابستاني خنك و سرخوش به اسم خودش رونمايي كرد. رايحه گلي- ميوه‌اي Rio Glow يا اين كه (ريو در تب‌و‌تاب ميباشد) با عطر‌هاي خنده رو و سرزنده تابستاني‌اش يادآور سرخوشي و روحيه بشاش مردم برزيل ميباشد. رايحه با بو ابتدايي هلو، گلابي و سيب ابتدا مي گردد و با بو شكوفه پرتقال، آلو و گل آفتاب‌پرست ادامه پيدا مي نمايد. بو شالوده و اصلي بو وانيل، سدر، مُشك و ترديد و كهربا ميباشد كه آن را تبديل به يك بو زنانه خنك و ملايم براي روزهاي گرم فصل تابستان مينمايد.
 
بو زنانه Light&Blue از مارك D&G؛ فصل‌تابستان در سيسيل 


 
رايحه زنانه Light&Blue از مارك داراي شهرت «دولچه اند گابانا» يك رايحه تابستاني با عطر‌اي مديترانه‌اي ميباشد. يك رايحه خنده رو و مالامال‌انرژي براي روزهاي گرم فصل‌تابستان. بو با عطر ابتدايي سيب‌سبز، سدر، گل ساعتي و ليمو مقدمه مي شود. عطر ثانويه بو بوي خوش گل‌رز، گل‌ياس و بامبو ميباشد. عطر آخرين بو كه پس از مدتي به مشام ميرسد و تا آخر هم با شما ميماند بو خوشبوي عنبر، سدر و مشك ميباشد. در معرفي بو آمده كه براي روزهاي گرم فصل‌تابستان و وقت‌گذراني ساحل يك مورد ايده‌آل ميباشد و فصل تابستان‌هاي آفتابي شهر سيسيل با بوي خوش درياي كاسپين را به خاطر شما مياورد.
 


برچسب: بهترين عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۱:۴۷ توسط:حامد موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :